Titles you rated
Beyond the BarRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5