Titles you rated
MinariRated ★ 4.5
LeviathanRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Salt of the EarthRated ★ 4.0
Fahrenheit 11/9Rated ★ 3.0
My Life in PinkRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5- SeesawRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5- Grandmother’s CakeRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0