Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
If You Were Me 6Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Bedtime StoriesRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
In HellRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Ten CommandmentsRated ★ 3.0