Titles you rated
ElfRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Coach CarterRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
The DoorRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 4.0