Titles you rated
SPEC: HeavenRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0- She s On DutyRated ★ 4.0
HostelRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
1408Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 4.0