Titles you rated
The OutlawRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
MurdererRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0