Movies
Ratings
379
The Nut JobRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.5
StokerRated ★ 1.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 3.0
Days of WrathRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5