Movies
Ratings
1313
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.5
Love at First SightRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
BelfastRated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
BorderRated ★ 4.0