Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
SawRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0