Titles you rated
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0