Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 3.5
The Gleaners & IRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
A Quiet DreamRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5