Movies
Ratings
271
The Hot ChickRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 2.0