Movies
Ratings
565
AnnabelleRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Suicide ShopRated ★ 2.5
EpicRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
ElizabethtownRated ★ 5.0
The Peach TreeRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0