Movies
Ratings
57
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0