Movies
Ratings
451
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The River That Holds Our HandsRated ★ 2.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Smile 2Rated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0