Movies
Ratings
552
Love StoryRated ★ 2.5
In the Line of FireRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.5
EpicRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
Crying FistRated ★ 4.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
The Devil's AdvocateRated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0