Movies
Ratings
147
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 2.0
ColorfulRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5