Series
Ratings
43
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 1.5
LiveRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5