Movies
Ratings
38
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0- Black GospelRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 4.0
Metallica: Through the NeverRated ★ 4.0
Iron MonkeyRated ★ 4.0