Movies
Ratings
312
The AbyssRated ★ 5.0
LeviathanRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
RamboRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.0