Series
Ratings
145
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 1.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5