Titles you rated
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
GoldenEyeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 0.5
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5