Movies
Ratings
669
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Alex CrossRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 2.5
QuickRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 0.5
American SniperRated ★ 5.0