Series
Ratings
30
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
- Fairy CommiRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0