Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0