Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 4.0
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 5.0