Series
Ratings
206
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 3.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.0
Go! AnpanmanRated ★ 3.5
The Magic School BusRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 3.0
- 유니미니펫Rated ★ 3.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
- Soul HunterRated ★ 3.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0