Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0