Titles you rated
HyoukaRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 5.0
You and MeRated ★ 4.5
You and MeRated ★ 4.5- Soul EaterRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 2.5