Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 2.0
47 Meters DownRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
New OrderRated ★ 3.5
The GeneralRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.0
The Red TurtleRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
After YangRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 1.0