Series
Ratings
48
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 1.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 0.5
Emily in ParisRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 1.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0