Titles you rated
MasterRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 1.5
Love ForecastRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0