Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Pursuit of PerfectionRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The ImaginaryRated ★ 3.0
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 3.0