Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- 夫婦二人暮らしの食卓と家庭菜園Rated ★ 2.5
- すいかRated ★ 4.0
How It's MadeRated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- KBS 글로벌 대기획 요리인류Rated ★ 4.5
Hitori Kyanpu de Kutte NeruRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- おせんRated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0- Fill in the BlankRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5