Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 4.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5