Series
Ratings
126 Critical: Between Life and DeathRated ★ 3.5 Critical: Between Life and DeathRated ★ 3.5
 UntamedRated ★ 3.0 UntamedRated ★ 3.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
 Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0 Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
 Stranger Season 2Rated ★ 4.0 Stranger Season 2Rated ★ 4.0
 Hell's Kitchen: The American DreamRated ★ 3.5 Hell's Kitchen: The American DreamRated ★ 3.5
 Hell's Kitchen: Battle of the AgesRated ★ 3.5 Hell's Kitchen: Battle of the AgesRated ★ 3.5
 Harrow Season 2Rated ★ 3.5 Harrow Season 2Rated ★ 3.5
 Harrow Season 3Rated ★ 3.5 Harrow Season 3Rated ★ 3.5
 Harrow Season 1Rated ★ 3.5 Harrow Season 1Rated ★ 3.5
 The Bear Season 3Rated ★ 4.0 The Bear Season 3Rated ★ 4.0
 The Bear Season 2Rated ★ 4.5 The Bear Season 2Rated ★ 4.5
 The Bear Season 1Rated ★ 4.0 The Bear Season 1Rated ★ 4.0
 Long VacationRated ★ 4.5 Long VacationRated ★ 4.5
- The MentalistRated ★ 4.0
 Brush Up LifeRated ★ 4.0 Brush Up LifeRated ★ 4.0
 HERORated ★ 3.5 HERORated ★ 3.5
 Mask GirlRated ★ 3.5 Mask GirlRated ★ 3.5
 Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0 Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0
 Little WomenRated ★ 4.0 Little WomenRated ★ 4.0