Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 2.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 0.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0