Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Snow BuddiesRated ★ 3.0
BabeRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Nim's IslandRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0