Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Ghost WorldRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5