Titles you rated
MinariRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 2.5
WonderRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0