Movies
Ratings
704
The Big ShortRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.0
RosettaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.0
Life and Nothing More...Rated ★ 4.0
Tropical MaladyRated ★ 3.5
Dead ManRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0