Movies
Ratings
74
Begin AgainRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 0.5
The BrosRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 0.5
ObsessedRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0