Movies
Ratings
427
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
RRRRated ★ 3.5