Series
Ratings
24
One PieceRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
- Incomplete LifeRated ★ 3.5