Movies
Ratings
36
ParasiteRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 1.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5