Titles you rated
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0