Movies
Ratings
470
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0