Titles you rated
ReturnRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 0.5
JugglersRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 1.5
IRISRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
School 2013Rated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 1.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0