Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
TangledRated ★ 1.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.0