Movies
Ratings
187
TranscendenceRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 0.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The Bride with White HairRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0